زیرمجموعه ها

وظيفه ما خلق و نگه داري دارايي ها و منابع حياتي است كه موجب رشدجوامع واقتصاد مي شود

ما معتقديم که طراحی، قلب هر پروژه را تشكيل مي دهد. هرچند یک خانه باشد ، يا یک بیمارستان ، دانشکده یا کلاس درس ، تیم های طراحی ما بیش از 10 سال است که با موفقیت، پروژه های پیچیده ای را ارائه می دهند و دائما در حال نوآوری برای ماندن در خط مقدم درصنعت ساختمان هستند. اما اين افتخار به وسيله همكاري با يك زنجيره تامين به دست آمده است. ارتباط بلندمدت با مشتريان، بازخوردهاي مناسب و تكيه بر دانش باعث ايجاد نوآوري و ايجاد ارزش هاي بلند مدت براي مشتريان، شركاي مجموعه تامين و در نهايت جامعه اي كه در آن كار مي كنيم خواهد شد.

دپارتمان اجرایی اطلس فراز، شامل کادری مجرب و آموزش دیده بابیش از10 سال سابقه اجرایی می باشد. سرپرستان اجرا، مهندسین و افراد متخصص در صنعت ساختمان از اعضای این گروه هستند. هریک از زیرشاخه های این گروه بسته به نوع خدمات در بخش های مربوط به خود به انجام وظیف می پردازد. گروه اجرا به سه بخش سازه، معماری و تاسیسات دسته بندی می شوند.

گروه بازسازی و هوشمندسازی اطلس فراز جمعی از متخصصین عمران، معماری، برق و تاسیسات بوده که به بازسازی و احیای معماری داخلی و خارجی ساختمان های قدیمی می کند. طراحی مجدد نمای داخل، تاسیسات، نمای خارجی و هوشمندسازی منازل، بخشی از خدمات قابل ارائه این دپارتمان می باشد.

دپارتمان تحقیق و توسعه(R&D)، یکی از مهم ترین زیرمجموعه های گروه توسعه فنی و مهندسی اطلس فراز می باشد که وظيفه به روزرساني دانش گروه در صنعت ساختمان را برعهده دارد. آموزش پرسنل، به روزگردانی اطلاعات فنی مجموعه، ارائه روش های نوین ساخت از وظایف این مجموعه می باشد.

اين لينك، به شما کمک می کند تا به صورت اختصاصي از طریق دسترسی سریع به متخصصان برجسته که با همکاری مشترک برای تولید بهترین نتایج پروژه کار می کنند ، به حل مشكلات خود در هرزمينه اي از لحاظ فني و مهندسي بپردازيد. برای تحقق اين امر به سایت www.anboohsazan.com مراجعه کنید تا كارشناسان ما با شما صحبت كنند. چارچوب بندي گروه توسعه مهندسي اطلس فراز به گونه ای است كه برای كليه فعاليت هاي منطقه اي و ملي، با استفاده از طیف گسترده ای از تجربه و تخصص خود، ارزش و اطمینان را در هر پروژه به مشتريان خود ارائه مي نمايد. مثال هايي از خدمات ارئه شده مي توان به موارد زير اشاره نمود:

  • ارائه راه حل براي آب بند نمودن استخرهاي آب كشاورزي
  • ارائه راه حل براي آب بند كردن مخازن آب شرب
  • ارائه راه حل براي ترميم كف پوش هاي ساختماني و سالن هاي ورزشي
  • ارائه راه حل جهت تميزنمودن نماهاي آجري
  • ارائه راه حل جهت تميز كردن سطوح آسيب ديده بر اثر خوردگي و ريختن موادشيميايي