ما کی هستیم!

گروه توسعه مهندسی اطلس فراز

گروه توسعه فنی مهندسی اطلس فراز، با بهره گیری از مجموعه ای از فارغ التحصیلان برتر دانشگاهی وبا کادری مجرب و  با بیش از یه دهه سابقه فعالیت در زمینه های خدماتی و عمرانی نظیر انبوه سازی ساختمان، انجام پروژه های دولتی و خصوصی نظیر بازسازی های داخلی و نما، کف سازی، تزیینات داخلی ساختمان، معماری داخلی، دکوراسیون داخلی و کلیه فعالیت های فنی و مهندسی مربوط به ساختمان مشغول به کار می باشد. جلب رضایت افراد و ارائه بهترین خدمات متناسب با سلیقه مشتری ، خط مشی این گروه می باشد. با ما رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

تاریخچه ما

01

تحقیق و توسعه

دپارتمان تحقیق و توسعه(R&D)، یکی از مهم ترین زیرمجموعه های گروه توسعه فنی و مهندسی اطلس فراز می باشد که به تحقیق و توسعه دانش در صنعت ساختمان می پردازد. آموزش پرسنل، به روزگردانی اطلاعات فنی و دانش مجموعه، ارائه روش های نوین ساخت از وظایف این مجموعه می باشد.

02

طراحی

دپارتمان طراحی اطلس فراز، قلب تپنده این گروه مهندسی می باشد که بااستفاده از روش های نوین طراحی روز و براساس نظرات مشتریان به مشاوره و ارائه طرح مورد نظر می پردازد. بهینه سازی، طراحی براساس بهترین و جدیدترین متریال داخلی و خارجی برای دکوراسیون داخلی و بازسازی بابهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از وظایف این قسمت می باشد.

03

اجرا

دپارتمان اجرایی اطلس فراز، شامل کادری مجرب و آموزش دیده بابیش از10 سال سابقه اجرایی می باشد. سرپرستان اجرا، مهندسین و افراد متخصص در صنعت ساختمان از اعضای این گروه هستند. هریک از زیرشاخه های این گروه بسته به نوع خدمات در بخش های مربوط بهخود به انجام وظیف می پردازد. گروه اجرا به سه بخش سازه، معماری و تاسیسات دسته بندی می شوند.

04

بازسازی و هوشمندسازی

گروه بازسازی و هوشمندسازی اطلس فراز جمعی از متخصصین عمران، معماری، برق و تاسیسات بوده که به بازسازی و احیای معماری داخلی و خارجی ساختمان های قدیمی می کند. طراحی مجدد نمای داخل، تاسیسات، نمای خارجی و هوشمندسازی منازل، بخشی از خدمات قابل ارائه این دپارتمان می باشد.

آنچه ما ارائه می دهیم

گروه فنی و مهندسی اطلس فراز

ساختمان

صنعت ساختمان از دیرباز به عنوان یک صنعت سنتی و با بهره‌وری پایین شناخته شده‌است. مطالعات انجام شده مؤید این است که ورود تکنولوژی به این صنعت، با محدودیت و به کندی صورت می پذیرد. در این بین ابزارهای نوین مانند مدل‌سازی اطلاعات ساختمان BIM، امیدیست برای تحول در این صنعت و افزایش بهره‌وری و توسعه همه جوانب آن.

ساخت و ساز

برخی از پروژه‌های ساخت و ساز، نوسازی و اجرای تعمیرات کوچک هستند، که در آن مالک ممکن است خود به تنهایی به عنوان طراح، پرداخت کننده و کارگر برای کل پروژه عمل کند. اما، پروژه‌های پیچیده‌تر و بزرگ معمولاً نیاز به تخصص و نیروی انسانی بیشتری دارند، بنابراین مالک می‌تواند با واگذاری یک یا چند عملیات مختلف به شرکت‌های مختلف انجام اموری از قبیل برنامه‌ریزی دقیق، طراحی، ساخت و انتقال کار واگذار کند.

بازسازی

بازسازی نه تنها افتخار گذشته را حفظ میکند بلکه به معنای نگاه به آینده است.

بازسازی ساختمان ها به ما کمک می کند تا فضای بیشتری ایجاد کنیم ، مصرف انرژی را کاهش دهیم و میراث فرهنگی خود را حفظ کنیم؛ ضمن اینکه ساختمان را به آخرین استانداردهای فنی نزدیک می کنیم.

هوشمند سازی

ساختمان هوشمند ساختمانی است که در بر دارنده محیطی پویا و مقرون به صرفه به وسیلهٔ یکپارچه کردن چهار عنصر اصلی یعنی سامانه‌ها، ساختار، سرویس‌ها، مدیریت و رابطه میان آن‌ها است. به عبارت دیگر ساختمان هوشمند ساختمانی است که کلیه اجزای داخلی ان به واسطه‌ای یکپارچه و ایجاد منطقی سازگار با محیط در تعامل با یکدیگرند. از سوی دیگر، مدیریت انرژی (EMS) می‌تواند در حدود ۱۰٪ تا ۳۰٪ کاهش هزینه و قیمت در پی‌داشته باشد.
هوشمند نمودن خانه‌ها به طور کلی به دو بخش هوشمند سازی ساختمان غیر آماده و در حال ساخت و هوشمند سازی ساختمان های ساخته شده تقسیم می شود

نورپردازی

نورپردازی، بکارگیری هدفمند نور برای رسیدن به جلوه های بصری یا زیبایی شناختی است. نورپردازی شامل استفاده از هر دو نوع منبع نور مصنوعی مانند لامپ ها و چراغ ها و همچنین نور طبیعی با بهره گرفتن از نور روز است. نورپردازی طبیعی می تواند به جای استفاده از نور مصنوعی ، که عامل اصلی مصرف انرژی در ساختمان ها است، در مصرف انرژی صرفه جویی کند. روشنایی مناسب می تواند به بهبود عملکردها در فضا کمک کند، ظاهر فضا را بهبود ببخشد یا اثرات روانی مثبتی بر کاربران آن فضا داشته باشد.

طراحی داخلی

دکوراسیون داخلی، امروزه یک دانش محسوب می‌شود. حرفه طراحی داخلی نتیجه‌ای از توسعه جامعه و معماری پیچیده‌ای است که ناشی از توسعه دانش امروزی است. استفاده مؤثر از فضا، رفاه وبهینه سازی، به توسعه حرفه‌ای طراحی داخلی معاصر کمک کرده‌است.

آخرین پروژه ها

خانه تجربه و خلاقیت

تکنولوژیهای برتر در صنعت ساختمان

استفاده از فناوری در طراحی ساختمان‌ها منجر به استفاده بهینه از منابع انرژی و مصالح خواهد شد.مواد و فناوری‌های جدید باعث به وجود آمدن چالش‌های طراحی جدید و روش‌های ساخت و ساز در طول تکامل ساختمان شده اند.

با ما تماس بگیرید

آخرین اخبار

طراحان عموماً نویسندهٔ متن نیستند و وظیفهٔ رعایت حق تکثیر متون را ندارند