تیم های ما در تمام چرخه ساخت وسازها ، با ترکیب توانایی های سرمایه گذاری در سطح ملي و پیشرو در ارائه خدمات فني وساختمانی و همچنن پشتیبانی برای ارائه زیرساخت های پیچیده بزرگ و مهم ملی از طریق پروژه های محلی و منطقه ای درست در قلب جوامع محلی فعالیت می کنند. به طوركلي ما تخصص مهندسی را با یک قابلیت سرمایه گذاری قوی ترکیب می کنیم. از جمله كارهاي اين مجموعه مي توان به موارد زير اشاره نمود:

  • دارایی ها را عملیاتی و نگهداری می کنیم
  • توسعه و ساخت بر اساس فناوري هاي

جديد

  • ما تأمین مالی پروژه ها را انجام می دهیم
  • طراحی و مدیریت پروژه ها را برعهده

می گیریم

صفحه نخست تماس با ما
  • بيش از 10 سال است كه برروي بهبود ساخت وساز و ارائه خدمات فني ساختماني تمركز داشته كه موجب رشد اين صنعت در مقياس محلي شده ايم. تعمير و بازسازي ساختمان ها، بيمارستان ها، مدارس، پروژه هاي مسكوني دولتي و خصوصي و بسياري ديگر از زيرساخت ها، تنها بخشي از فعاليت هاي اين مجموعه مي باشد.
  • ما از سال 1386 یکی از معدود شرکت هایی هستیم که مهارت لازم برای ارائه پروژه های پیچیده در مقیاس بزرگ را داریم و از رشد  بازارهای زیرساختی در بلند مدت بهره برده ايم.
  •  وسعت ترکیبی از توانایی ها و عمق تخصص فنی ، ما را به عنوان یک شركت پيشرو در گسترش تكنولوژي هاي جديد تبدیل می کند.
  • فداکاری هاي  تيم ما واهداف مشترکی که ما را متحد می کند ، به بسیاری از مشتريان ما اطمینان می دهد تا به ما اعتماد کنند و با مشاركت كنند. ما تعهد جمعی داریم که در هر کجا کار مي کنیم با دوام و ایمن فعالیت کنیم.

آنچه ما را از دیگران متمایز کرده است!

گروه فنی و مهندسی اطلس فراز

ما دراطلس فراز متعهد به ایجاد نیروی کار متنوع بوده و برای یک فرهنگ فراگیر تلاش می کنیم كه هدف آن، پرورش افراد متخصص از همه قشر و با هر پيشينه مي باشد. ما به عنوان شرکتی که به دنبال دستیابی به تغییرات معنادار و پایدار بوده نه صرفارفع سریع مسئوليت، می دانیم که تغییرات بایستي  از بالا انجام شود. لذا مدیران ارشد اجرایی گروه ما خواستار تنوع در مديريت و استراژي كار هستندكه همين  تضمین كننده يك حرکت و تغییر فرهنگی واقعی در کل سازمان ما است.

درنهایت ، ما می خواهیم بدون توجه به جنسیت ، نژاد ، قومیت ، پیشینه اجتماعی، کارفرمایانی برای افراد با استعداد و باکیفیت باشیم ، نه تنها به این دلیل که این امر، يك امر شايسته است ، بلکه موجب بهبود پيشرفت ما در كسب وكار مي گردد.

زماني كه پروژه ها تحويل داده مي شود، بحث دوام و ماندگاري آن ها مورد توجه قرار مي گيرد. اطلس فراز براي اينكه در راس صنعت باقي بماند، بايستي كارايي را بهبود بخشيده و نوآوري را سرلوحه كارخود قرار دهد تا بتواند با خيال راحت كاركند. اين ها، موارد ارزشمند جهت ارزيابي ما توسط مشتريان است.

بهره وری بهبود یافته به معنای کار هوشمندانه تر، از بین بردن تلفات و ایجاد زنجیره تأمین باارزش برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان مي باشد. این امر به ما اجازه می دهد تا در توسعه تخصص خود سرمایه گذاری کنیم. لذا داشتن بهترین متخصصین به ما این امکان را می دهد تا آنچه را که اراده نموده، ساخته و با گسترش آن ها، به پيشرفت برسيم. این بدان معنی است که مشتریان ما می توانند در تمام آنچه که به آن ها قول می دهیم، از جمله كيفيت و ایمنی ، به ما اعتماد کنند.

22

پروژه های تکمیل شده

120

مجموعه ما

1200

مشتریان ما

ما با سیاست گذاران ، قانون گذاران ، نظريه پردازان در همه سطوح دولتي و خصوصي در حال همكاري هستيم تا تأثیر مثبتی بر روي  افكار عمومی داشته باشيم. ما بیش از 10 سال تجربه در صنعت زيرساخت هاي عمراني، مشغول فعاليت در حوزه هاي مختلف و پيچيده مهندسي بوده و مشتاق هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین نتایج ممکن را در كمترين زمان ممكن در اختیار فرآیند سیاست گذاری قرار می دهیم.

آرمان ما این است که به يك جایگاه پایدار در ميان مشتريان خود جهت ارائه راه حل و آن چه كه انجام مي دهيم، برسيم.

هريك ازطرح هاي مابه همراه استراتژی پایداری گروهي ، موجب تعيين چگونگی ارائه نتایج بلند مدت اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی برای کارمندان ، مشتریان ، جامعه و سهامداران مي گردد. این امربه صورت كامل حال وگذشته شرکت مطابقت داشته و با ارائه یک چارچوب محکم پایداری بیشتر در کل عملکردهای ما را به دنبال خواهد داشت. این خط مشي مبتنی بر سه اصل بازارهای سودآور (اقتصادی) ، محدودیت های زیست محیطی (زیست محیطی) و اجتماعات سالم (اجتماعی) استواراست. بیش از یک دهه ما دنیایی را که در آن زندگی می کنیم شکل داده ایم و پیشگام فن آوری های جدید و استفاده از آن در محیط ساخت وساز هستیم. ما برای ایجاد ارتباط بین جوامع و ایجاد زیرساخت هایی که زیربنای زندگی روزمره ما است ، به صورت محلی سرمایه گذاری می کنیم و به صورت پایدار می سازیم.

اعضا و ساختار